Polish English German

PRAWA AUTORSKIE STRONY

Prawa autorskie, ograniczenie powielania

Publikowane w niniejszym serwisie pliki w tym archiwa, strony WWW oraz dokumenty są w całości własnością Kościół Uliczny Szczecin. Nie mogą być w żaden sposób zmieniane ani poddawane edycji jak również kopiowane na innym serwerze w Internecie. Dopuszcza się reprodukcję (np. wydruk z drukarki) jedynie w całości dla celów niekomercyjnych. Nie można ich używać w celu jakiejkolwiek sprzedaży lub jako materiału towarzyszącego jakiemukolwiek produktowi, który podlega sprzedaży.

Wszelkie reprodukcje wspomnianych materiałów muszą zawierać poniższy tekst:

Copyright (c) 2013 Kościół Uliczny Szczecin  [www.KosciolUliczny.Szczecin.pl] Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na wszystkie publikowane w niniejszym serwisie materiały posiadamy zgodę autorów lub właścicieli praw autorskich na ich publikację. Niestety w pojedynczych przypadkach nie było możliwe dotarcie do pierwotnego źródła. W związku z tym, być może niektóre z opublikowanych tekstów lub tłumaczeń korzystają jeszcze z praw ochrony autorskiej. Pragniemy za to z góry przeprosić.

Odnośniki

Nie ma żadnych ograniczeń co do umieszczania lub podawania na stronach WWW lub w innych publikacjach odnośników do materiałów umieszczonych w niniejszym serwisie.

Kopiowanie (mirroring)

Osoby pragnące umieścić dokładną kopię (mirror) wybranego pliku na innym serwerze, powinny uprzednio uzyskać naszą zgodę. W celu jej uzyskania prosimy pisać na adres w kontakcie Do publikowanego tekstu należy dodać poniższą informację: